PŘEVOZY A SVOZY BAGÁŽE PRO KLIENTY IN LIFE - ZDARMA. A SAMOZŘEJMĚ MAPA

« zpět
07.03.2016

Na sezonu 2016 zvětšujeme rozsah svozů a převozů pro klienty IN LIFE, které jsou zdarma, neboli jsou zahrnuty již v ceně výpůjčky, nebo kempovného. Jedná se o následující svozy a převozy.

 

Svoz bagáže mezi POINTY

Stejně jako v loňském roce vám převezeme bagáž mezi POINTY. Nemusíte se tahat se spacákem nebo stanem, nemusíte se strachovat, že ho namočíte a budete spát v mokrém. Ráno při vyplutí necháte bagáž na POINTu kde jste spali a odpoledne ji máte na dalším, vámi určeném POINTu.  Platí jednoduchá pravidla, jeden člověk/jeden bágl a  na každém báglu musí být napsaný POINT, kam ho převézt. Při vyplutí dostanete na každý bágl pásek, na který POINTy píšete. Nezapomeňte si SVOZ BAGÁŽE objednat předem. Pokud si to rozmyslíte až na místě při vyplutí, může být už  pozdě. 

Převoz na Malou vodu v Litovli

Do konce července se bohužel nesmí do Olomouce po hlavním toku. Jako náhradní řešení mále Malou vodu, to ale znamená  cca 1 km dlouhá přenáška. Všichni naši klienti mají převoz lodí a věcí na Malou vodu v ceně.  Hodinu převozu si domluvte vždy den předem přímo v kempu IN LIFE v Litovli. 

Vozík v Horce

Pokud pojedete do Olomouce po Malé vodě, čeká vás delší přenáška v Horce. Komu se nechce s loděmi tahat, přímo na POINTu v Horce máme nachystaný vozík na ruční pohon.

Svoz Chomoutov - kemp Krásná Morava Olomouc

V Loňském roce se občas stalo, že klienti špatně odbočili na spojovací rameno řeky Moravy na hlavní tok  a nedojeli po Mlýnském potoku do POINTu v Olomouci, ale po hlavním ramenu za Chomoutov. Bylo pak složité zajistit odvoz lodí na POINT. Letos ale přímo v kempu Krásná Morava v Olomouci budou vybaveni autem a vlekem a když někdo netrefí na Mlýnský potok, přijedou pro něj k mostu pod Chomoutovem. Tento svoz bude zdarma, za podmínky, že v kempu v Olomouci přespíte alespoň jednu noc. Bez přespání vám bude účtována nějaká symbolická cena za loď.

Svoz Šantovka - kemp Krásná Morava Olomouc

Stejně jako při svozu z Chomoutova, pokud někdo náhodou přejede, samozřejmě perfektně označený výstup v kempu Krásná Morava v Olomouci :-)), anebide mít dost sil aby to vypádloval nahoru proti proudu, přijedem pro něj. Platí stejné pravidlo, alespoň jedna noc v kempu v Olomouci a i tento svoz je zdarma.

Vozík v Mohelnici

Na POINT Mohelnice se dá přijet dvěma rameny řeky Moravy. Mírovkou a hlavním tokem Moravy. Mírovka je přímo u POINTu. Hlavní tok je cca 200 metrů. Přestože POINT Mohelnice je spíše místo kde se plavba začíná, může se stát, že budete chtít na POINTu Mohelnice lodě vrátit. Pokud netrefíte Mírovku, nic se neděje. I v Mohelnici nachystáme vozík, opět na ruční pohon, takže se nebudete muset s loděmi tahat.

 

MAPKA PRO KAŽDÉHO

Každý kdo chce po řece Moravě plout, ať už s námi, s vlastní lodí nebo s některou naší konkurencí, může si u nás na POINTech vzít mapu řeky Moravy zdarma. Jedná se o celkem podrobně zpracovanou mapku se všemi základními informacemi o řece. A't se na ní neztratíte :-))

 

mapka-jezy-IN-LIFE 1

mapka-jezy-IN-LIFE 2


 

ODKAZY

Půjčovna lodí Morava - IN-LIFE - Čitelná Morava

IN LIFE - ON LINE kilometráž s popisem a fotografiemi důležitých míst na řece Moravě. Nástupní místa, kempy, půjčovny, hospody.

Půjčovna lodí Morava - IN-LIFE - Centrum

IN LIFE centrum v Litovli v areálu půjčovny lodí IN LIFE Morava. Netradiční aktivity po dojetí do cíle. Pro celou rodinu. Vodní svět, aquazorbing atd.

 

Půjčovna lodí Morava - IN-LIFE - Vodácká restaurace

VODÁCKÁ HOSPODA hospoda vodáckého centra IN LIFE. Přímo u řeky, lahodné pivečko, udírna, gril, hotovky, dětské centrum. Prostě ideální místo k zastavení.

Půjčovna lodí Morava - IN-LIFE - Koloběžky Kostka

IN LIFE KOLOBKY půjčovna koloběžek, sjezdy a výlety na kolobkách. Prodej a servis koloběžek KOSTKA.

Půjčovna lodí Morava - IN-LIFE - Aquazorbing

IN LIFE AQUAZORBING aquazorbing, bumper ball, zorb ball a spousta atrakcí v IN LIFE centru nebo na vaší akci.

Pořádáme: 

Spolupořádáme Bobr CUP

Podporují nás:

Půjčovnu lodí IN-LIFE Morava podporuje město LITOVEL
Město Litovel
 Samba půjčovna lodí
Robfin - český výrobce těch nejlepších nafukovaček
kajakar.cz - kajak bezpečně a pohodově
Spolupracujeme s raft.cz


Najdete nás i na :

Půjčovna lodí IN-LIFE Morava na facebooku!  Půjčovna lodí IN-LIFE Morava na google+!

PŮJČOVNA LODÍ

VODÁCKÉ CENTRUM

VODÁCKÉ POTŘEBY

IN LIFE

KAJAKOVÁ ŠKOLA

VODÁCKÁ PŘÍPRAVKA

KONDIČNÍ PÁDLOVÁNÍ

VODÁCKÉ VÝLETY

VODÁCKÉ AKCE

VODÁCKÁ PŮJČOVNA

PLASTOVÉ KÁNOE

RAFTY

NAFUKOVACÍ KÁNOE

KAJAKY

SEA KAJAKY

DVOJKAJAKY