Řeka

NOVÝ WEB A INFORMACE ZDE

Aktuální informace najdete na našem novém webu zde

Aktuální sjízdnost řeky Moravy
Půjčovna lodí Morava - aktuální informace

17.květen2018

aktuální informace najdete na našem novém webu zde

17.květen2016

Vody je už tak na hraně. Vypadá to na poslední letošní možnost splutí Moravy z Hanušovic. Voda dlouho nevydrží tak neváhejte.

24.červen2015

Bohužel, v horním úseku řeky Moravy, od Hanušovic do Postřelmova, není žádná voda. Proto je aktuálně tato část řeky nesjízdná. Od Postřelmova do Olomouce je situace mnohem lepší......

26.květen2015

Přestože prší, Hanušovice už jsou pomalu bez vody. Aktuálně dva centimetry nad hranicí sjízdnosti. Uvidíme, jak se počasí bude dále vyvíjet, ale je možné, že tento víkend bude jedna z posledních možností na Hanušovice letos....

6.květen2015

Máme květen a vody v Hanušovicích je stále dost. Dnes, 6.5., je 18 cm nad limit. Pořád pěkná voda. Tak neváhejte a kdo si chcete užít trošku vlnek, vyrazte na vodu. Point v Hanušovicích už je pro vás přichystaný. Jako na všech ostatních Pointech, platíte pouze za vypůjčení materiálu.....

8.duben2015

Připravili jsme pro vás mapu jezů na řece Moravě. Každý vodák může tuto mapu i s plánky jezů dostat od 1.5. na každém pointu zdarma.

18.únor2015

Přestože je únor a většina z nás mám na nouhou lyže, Morava celkem obstojně teče. A to už delší dobu i z Hanušovic. Kromě toho na řece popadalo ...

12.prosinec2014

V roce 2014 a 2015 má na řece Moravě vzniknou nové vodní dílo. V současné době už je ve fázi výstavby. Bude se jednat o vodní elektrárnu v Aloisově.

18.srpen2014

Hlavní koryto řeky Moravy je v srpnu z Litovle do Hynkova otevřené. Část řeky protékající rezervací, kde nedochází k žádným úpravám a čištění koryta si můžete sjet právě teď.

5.srpen2014

Vody v Moravě je tak akorát. Jede to a snad ještě chvíli to půjde i z Hanušovic. Čekáme super víkend !!! Jen opatrně na stromy v řece.

4.srpen2014

Přestože hladina Moravy pomalu klesá, buďte velmi opatrní. Za aktuálního stavu by měly na vodu vyrazit jen zkušení vodáci a vždy s kompletním vybavením.

1.srpen2014

Po vydatných deštích voda v Moravě stoupá a je to fičák. Dlouho jsme si takto neužili. Dnes to šlo dokonce i z Hanušovic.

22.červenec2014

Po delším období sucha spadlo pár kapek a hned je to poznat. Dnes dokonce i v Hanušovicích +1 cm !!! :-) Pěkný víkend je před námi, na vodu je to jak dělané.

19.červenec2014

Morava je stále sjízdná. Od Postřelmova do Olomouce si můžete užít řeku na všech plavidlech. Občas narazíte na mělčinu a když netrefíte stopu, budete muset na pár metrů opustit loď, ale zážitek z plavby vám to nepokazí. Od Hanušovic ....

16.červenec2014

Spouštíme projekt ČITELNÁ MORAVA. Kilometráž trochu jinak. Podívejte se na http://citelnamorava.in-life.cz/. Postupně budeme doplňovat a graficky zdokonalovat, ale už teď je ČITELNÁ :-)

1 | 2

 

ODKAZY

Půjčovna lodí Morava - IN-LIFE - Čitelná Morava

IN LIFE - ON LINE kilometráž s popisem a fotografiemi důležitých míst na řece Moravě. Nástupní místa, kempy, půjčovny, hospody.

Půjčovna lodí Morava - IN-LIFE - Centrum

IN LIFE centrum v Litovli v areálu půjčovny lodí IN LIFE Morava. Netradiční aktivity po dojetí do cíle. Pro celou rodinu. Vodní svět, aquazorbing atd.

 

Půjčovna lodí Morava - IN-LIFE - Vodácká restaurace

VODÁCKÁ HOSPODA hospoda vodáckého centra IN LIFE. Přímo u řeky, lahodné pivečko, udírna, gril, hotovky, dětské centrum. Prostě ideální místo k zastavení.

Půjčovna lodí Morava - IN-LIFE - Koloběžky Kostka

IN LIFE KOLOBKY půjčovna koloběžek, sjezdy a výlety na kolobkách. Prodej a servis koloběžek KOSTKA.

Půjčovna lodí Morava - IN-LIFE - Aquazorbing

IN LIFE AQUAZORBING aquazorbing, bumper ball, zorb ball a spousta atrakcí v IN LIFE centru nebo na vaší akci.

Pořádáme: 

Spolupořádáme Bobr CUP

Podporují nás:

Půjčovnu lodí IN-LIFE Morava podporuje město LITOVEL
Město Litovel
 Samba půjčovna lodí
Robfin - český výrobce těch nejlepších nafukovaček
kajakar.cz - kajak bezpečně a pohodově
Spolupracujeme s raft.cz


Najdete nás i na :

Půjčovna lodí IN-LIFE Morava na facebooku!  Půjčovna lodí IN-LIFE Morava na google+!

PŮJČOVNA LODÍ

VODÁCKÉ CENTRUM

VODÁCKÉ POTŘEBY

IN LIFE

KAJAKOVÁ ŠKOLA

VODÁCKÁ PŘÍPRAVKA

KONDIČNÍ PÁDLOVÁNÍ

VODÁCKÉ VÝLETY

VODÁCKÉ AKCE

VODÁCKÁ PŮJČOVNA

PLASTOVÉ KÁNOE

RAFTY

NAFUKOVACÍ KÁNOE

KAJAKY

SEA KAJAKY

DVOJKAJAKY