Vila Háj-Kemp Třeština

+420 721 850 509, +420 606 777 960
  • V malebné osadě Háj, přímo na toku řeky Moravy, blízko CHKO Litovelského Pomoraví naleznete krásnou památkově chráněnou vilu, kterou nechali v roce 1921 postavit manželé Plhákovi v duchu tzv. plastického rondokubismu podle návrhu českých architektů B. Fuch­se a J. Štěpánka.
  • Návštěvníkům nabízíme mož­nost ubytování v penzionu. Pro ty, kteří holdují spíše spaní ve stanech či karavanech, je k dispozici letní areál. V něm je kromě sociální­ho zařízení i venkovní občerstvení a zázemí pro opékání. Areál se nachází v ojedinělé památkově chráněné zahradě, z níž se můžete kochat pohledem na národní technickou památku Vodní elektrárnu Háj.
  • Areál Vily Háj je ideálně situován uprostřed hlavní vodácké trasy na řece Moravě, jež je splavná po celou vodáckou sezónu.
  • Vila Háj je ideálním místem pro vodáky, cyklisty a všechny příznivce aktivního odpočinku i relaxu v přírodě.
  • Pro předem nahlášené větší skupiny je možno zajistit stravování v restauraci penzionu a rovněž můžeme nabídnout kapacity 6 pokojů pro nocování v pohodlí. Lze zde zapůjčit i vrátit vybavení na vodu ve spolupráci s půjčovnou IN LIFE Morava.

Vybavení kempu

spouštění lodí
tábořiště
ubytování
pivnice
ohniště