Proč na vodu právě s námi?

Zkušenosti

Na řece Moravě se plavíme už od roku 1985. Známe ji jako své boty. S lodí jsme procestovali celý svět. Jsme vodáci.

10 loděnic – pointů

Na řece máme 10 pointů, loděnic s obsluhou. Ne jen nástupní a výstupní místa, kde musíte čekat než někdo přijede. Naše POINTY mají svoji otevírací dobu, obsluhu a sklad s materiálem. Na těchto pointech si můžete lodě vyzvednout i vrátit. O dopravu materiálu se prostě nestaráte.

Férové a jasné ceny

Máme jednoduchý a jasný ceník. Platíte jen to, co je v něm. Nečeká na vás žádné překvapení. V ceně už je vše zahrnuto, materiál (v setu je komplet výbava, pádla, vesty, vaky nebo barely) i doprava materiálu na místo vyplutí i jeho převzetí v cíli.

Kvalita

Kvalitní vybavení, ty nejlepší dostupné lodě na trhu. Plastové kánoe SAMBA, plastové kánoe vydra od MAKU, rafty a nafukovací kánoe od GUMOTEXU a ROBFIN. Certifikované vesty, certifikované dětské vesty. Barely a nepromokavé vaky do každé lodě automaticky.

PŘEVOZ BAGÁŽE
Mezi našimi pointy vám převezeme bagáž a vy můžete plout nalehko. Služba je zdarma a má jen dvě podmínky. Musí být objednaná předem a platí pravidlo - 1 OSOBA - 1 BÁGL max. 25 kg. Bagáž musí být vždy označena, kam ji máme odvézt. Neoznačená bagáž končí vždy v Litovli a následná doprava je již zpoplatněna.

PŘEVOZY LODÍ NA MALOU VODU
Každý rok do konce července je z důvodu ochrany životního prostředí uzavřená část řeky Moravy z Litovle do Hynkova. Jezdí se paralelním ramenem řeky po tzv. Malé Vodě. Nástupní místo na Malou Vodu je cca 1 km od IN LIFE kempu. Aby vaše plavba mohla pohodlně pokračovat, zdarma vám lodě na nástupní místo převezeme.

KOMPLETNÍ SETY
K lodi máte automaticky, pádla, vesty, barely nebo vaky.

MOŽNOST POJIŠTĚNÍ
Můžete si vypůjčené lodě pojistit proti krádeži a poškození.

JEDNODUCHÝ SYSTÉM SLEV, ŽÁDNÉ STORNO POPLATKY
Pokud nechcete, nemusíte při objednávce platit žádné zálohy. Pokud s sebou nechcete tahat zbytečně peníze na vodu, můžete si lodě zaplatit předem a automaticky máte 10 % slevu. Až do 24 hodin před vyplutím můžete objednávku měnit, rušit, posouvat a nic vás to nestojí.

Poskytujeme jednoduchý systém slev.

Objednávka nad 5 000,- Kč - sleva 5 %
Objednávka nad 10 000,- Kč - sleva 10 %
Objednávka nad 15 000,- Kč - sleva 15 %.
Jede vás ještě více ? Cenu vám spočítáme individuálně.

FIRST MOMENT do konce měsíce února 2024 - sleva 15 %
FIRST MOMENT do konce měsíce března 2024 - sleva 10 %
FIRST MOMENT do konce měsíce dubna 2024 - sleva 5 %

ECO VARIANTA - PLATBA PŘEDEM - sleva 10 %

Slevy lze sčítat až do výše 25 %
 

  

Kilometráž řeky Moravy ke stažení

Kilometráž řeka Morava [PDF]

Mapa řeky Moravy ke stažení

Mapa řeka Morava [PDF]