Pro školy

  • IN LIFE POINT - Půjčovna lodí

IN LIFE Morava. Síť nástupních a výstupních míst na řece Moravě, kde si můžete loď a výbavu vyzvednou a nebo vrátit. Platíte pouze za vypůjčený materiál. O dopravu lodí a vybavení se už nemusíte starat a samozřejmě ji neplatíte. Půjčovna lodí IN LIFE denně zajištuje rozvozy materiálu, lodí, raftů a veškerého vybavení podle potřeby na jednotlivé POINTY. Jednotlivé POINTY jsou rozmístěny na řece tak, aby jste mohli maximálně využít celou řeku od jednodenního výletu až po celotýdenní plavbu.

  • IN LIFE POINT - SVOZ BAGÁŽE   

Půjčovna lodí IN LIFE Morava zajišťuje denně mezi POINTY svoz bagáže. Nechcete se na lodi tahat se stanem, spacákem, kytarou ? Bezplatně vám bagáž převezema na libovolný POINT, takže si večer lehnete do suchého :-). Jednoduše si při převzetí materiálu domluvíte kde chcete bagáž vyložit a my vám ji tam přivezeme. Časy výdeje a svozů najdete u popisu každého POINTU.  POZOR - jeden člověk - jeden bágl - stany, spacáky a jiné drobnosti neoddělitelně spojit do jednoho celku !!!

  • IN LIFE POINT - DOPRAVU LODÍ NEPLATÍTE 

Půjčovna lodí IN LIFE Morava zajišťuje dopravu lodí na každý POINT. Vy ji ale při zapůjčení lodí a vybení z POINTu  NEPLATÍTE !!!!  Cena za dopravu a svoz  ze všech POINTů je již zahrnuta v ceně půjčení lodí a vybavení !!!!!!  Cena za půjčení lodí z POINTU je konečná, nic víc neplatíte.

  • IN LIFE POINT - SLEVY V KEMPECH 

Půjčte si u nás na POINTu loď a ve vybraných kempech dostanete slevu na kempovné. Projeďte všechny POINTy, na vodě, na kole, na kolobce nebo pěšky, posbírejte 10 razítek POINTů na mapku a dostanete originální tričko IN LIFE.