Pro školy

Půjčovna lodí

IN LIFE Morava. Síť nástupních a výstupních míst na řece Moravě, kde si můžete loď a výbavu vyzvednou a nebo vrátit. Platíte pouze za vypůjčený materiál. O dopravu lodí a vybavení se už nemusíte starat a samozřejmě ji neplatíte. Půjčovna lodí IN LIFE denně zajištuje rozvozy materiálu, lodí, raftů a veškerého vybavení podle potřeby na jednotlivé POINTY. Jednotlivé POINTY jsou rozmístěny na řece tak, aby jste mohli maximálně využít celou řeku od jednodenního výletu až po celotýdenní plavbu.

Svoz bagáže

Půjčovna lodí IN LIFE Morava zajišťuje denně mezi POINTY svoz bagáže. Nechcete se na lodi tahat se stanem, spacákem, kytarou ? Bezplatně vám bagáž převezema na libovolný POINT, takže si večer lehnete do suchého :-). Jednoduše si při převzetí materiálu domluvíte kde chcete bagáž vyložit a my vám ji tam přivezeme. Časy výdeje a svozů najdete u popisu každého POINTU.  POZOR - jeden člověk - jeden bágl - stany, spacáky a jiné drobnosti neoddělitelně spojit do jednoho celku !!!

Dopravu lodí neplatíte

Půjčovna lodí IN LIFE Morava zajišťuje dopravu lodí na každý POINT. Vy ji ale při zapůjčení lodí a vybení z POINTu  NEPLATÍTE !!!!  Cena za dopravu a svoz  ze všech POINTů je již zahrnuta v ceně půjčení lodí a vybavení !!!!!!  Cena za půjčení lodí z POINTU je konečná, nic víc neplatíte.

Slevy v kempech

Půjčte si u nás na POINTu loď a ve vybraných kempech dostanete slevu na kempovné. Projeďte všechny POINTy, na vodě, na kole, na kolobce nebo pěšky, posbírejte 10 razítek POINTů na mapku a dostanete originální tričko IN LIFE.