SLUŽBY V KEMPU LITOVEL

Zapomeňte na plné kufry, v kempu a jeho okolí najdete vše, co potřebujete.

BAR MOLOVNA

Recepce kempu a kempový bar je jedno místo v samotném středu kempu, říkáme mu MOLOVNA. Zde si vyřídíte ubytování, objednáte si snídani, dáte si pivečko, pizzu, maso z grilu a spoustu dalšího. Dozvíte se jak funguje sauna, jak si zarezervovat BEACH, zakoupíte si žeton do sprchy, zjistíte tam zkrátka vše co potřebujte vědět.

Restaurace

V areálu kempu se nachází útulná hospůdka se zahrádkou, kde se dobře najíte a napijete - ochutnat můžete i místní pivečko z Litovelského pivovaru.

Sport a aktivity

V kempu Litovel se rozhodně nudit nemusíte. Nabízíme široké sportovní vyžití, ale i odpočinkovou zónu a saunový koutek.
V areálu si můžete zapůjčit koloběžky (i dětské), elektrokola, lodě a další vodácké vybavení v půjčovně IN LIFE.
Okolí je vhodné pro pěší a cyklo výlety.
Děti můžete zabavit na dětském hřišti, dětské skákačce a vodním světem, u kterého najdete relax zónu, kde můžete pohodlně hodit nohy nahoru a nechat se hýčkat paprsky sluníčka. 

   

Vodácká půjčovna IN LIFE

V areálu najdete základnu vodácké půjčovny IN LIFE Morava.
Zapůjčit si zde můžete jak rafty, kanoe, kajaky i paddleboardy. 

V kombinaci s ubytováním, můžete využít výhodný BALÍČEK IN LIFE. 
Při ubytování v našem kempu alespoň na jednu noc a zapůjčení lodí v naší půjčovně, máte slevu na ubytování. Sleva se však nevztahuje na ubytování v chatkách.

Ceník vodácké půjčovny najdete zde a on-line objednávku s kalkulátorem ceny zde.

   

Saunový koutek

Jednou z příjemných novinek našeho kempu je saunový wellness koutek nejen pro dospělé (víte, že ve Finsku se saunují děti již od batolat?). V saunovém koutku najdete jednu finskou saunu, sprchový venkovní kout a relaxační místnost, kde můžete odpočívat i za nepříznivého počasí. Dobrovolně se můžete chodit ochladit i do řeky přes cestu. 

Vždy je nutné své místo v sauně předem rezervovat.

  

Beach volejbal

Součástí kempu jsou 3 beach volejbalové kurty. Jsou k dispozici pro všechny příchozí i ubytované v kempu. Jejich využití je prakticky zdarma. Za hodinu hraní na jednom kurtu zaplatíte sice 100,-Kč, ale tyto peníze máte automaticky jako kredit na útratu v našem kempovém baru MOLOVNA.  Tak neseďte na zadku a pojďte si zahrát :-) Rezervace a platba je možná pouze ON LINE.
Rezervaci si můžete vyřídit online zde.

Zázemí pro děti

Kromě klasického dětského hřiště můžete děti unavit na oblíbené nafukovací skákačce či jiných atrakcích, které neustále rozšiřujeme. 
Vyrobili jsme malý vodní svět, kde děti mohou pozorovat chování vody a vy vše můžete dozorovat z pohodlí lehátek s pivečkem v ruce.
Okolo kempu vede nefrekventovaná cesta, kde se mohou děti projíždět na kole nebo dětských koloběžkách (možné je zapůjčit koloběžky v kempu).
Samozřejmě za pěkného počasí je nejideálnější využít vodáckou půjčovnu a vzít děti na kajak, paddleboard, raft nebo kanoe (dětské záchranné vesty jsou součástí výbavy).
I dospělák může rozproudit své svaly na drobném workoutovém hřišti.

  
Půjčovna elektrokol

Přímo v areálu kempu je půjčovna elektrokol. Rezervaci si udělejte ON LINE na BIKE RENTAL